Ужгород: 11°C
Луцьк: 12°C
Рівне: 12°C

Читать на русском

Канадський захисник хокейного клубу "Вітязь" із підмосковної Балашихи Джеремі Рой відзначився ефектним боксерським ударом у матчі Континентальної хокейної ліги (КХЛ) проти ЦСКА. 26-річний уродженець Квебека відправив у нокдаун російського нападника "армійців" Сергія Плотнікова.

Канадець відправив російського хокеїста до нокдауну за підлий вчинок на матчі КХЛ. Відео eiqehiexiehant

Наприкінці першої чверті за рахунку 2:0 на користь ЦСКА росіянин напав на канадця, підло вдаривши того ключкою, після чого на льоду зав’язалася бійка. Рою вдалося скинути шолом із опонента і донести до його обличчя кілька якісних ударів.

Після того, як 16-й номер столичної команди втратив рівновагу та впав, судді одразу зупинили імпровізований боксерський поєдинок. За його підсумками Плотніков отримав 7 хвилин штрафу (5 за бійку та 2 за удар ключкою), а Рой – 5 хвилин за бійку.

"Вітязь" скористатися більшістю не зумів, забивши свій перший та єдиний гол лише на 30-й хвилині. Матч завершився з рахунком 4:1.