Луцьк: 12°C
Рівне: 13°C

Польська зіркова бігунка вибачилася за незручний жест на Олімпіаді-2024

Читать на русском

Восьмиразова чемпіонка Польщі в забігах на 100 метрів Єва Свобода — ще й Instagram-селебріті, за зовнішністю якої компанія Mattel створила ляльку Barbie. Але в Парижі її жест на камеру змусив фанів задуматися.

Жест у камеру легкоатлетки Єви Свободи після першої стометрівки на Паризькій олімпіаді змусив фанатів замислитися. 27-річна спринтерка зрештою не пробилася до фіналу, поступившись суперницям у півфінальному забігу.

Про це пише The Daily Mail.

Але до свого розчарування минулої суботи, 3 серпня, Свобода після виграшного першого забігу відзначилася жестом, який правою рукою показала перед камерою, що стояла поблизу.

Срібна медалістка у змаганнях у приміщеннях швидко виправилася, попросила вибачення і показала той самий жест уже лівою рукою.

Користувачі соцмереж були спантеличені, але, судячи з усього, таким чином вона хотіла продемонструвати, що її реакція не пов’язана з військовою службою.

"Військовий салют — правою рукою. Тому вона виправилася і показала лівою", — написав один із користувачів у соцмережі Х.

Ще один уболівальник погодився, зазначивши, що салют правою — для військових, "вона зрозуміла свою помилку і салютувала лівою".

Теги: Олимпиада-2024Олімпіада-2024Свобода ЕваІнцидентИнцидентСпортсмениСпортсменыспортсменка

Дата і час 04 серпня 2024 г., 19:24     Переглядів Переглядів: 2099